0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie veebipoodi!

Rehvi laius
Rehvi kõrgus
Velje läbimõõt
×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

KOHALETOIMETAMINE JA TAGASTAMINE

  1. Tarbijast Kliendil on õigus põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest, esitades Müüjale kirjaliku (postiga või digiallkirjaga) või kirjaliku taasesitamist võimaldavas vormis (e-kiri) või täites E-poe veebilehel allalaetava taganemisavalduse vormi.
  2. Klient on kohustatud tagastama kauba 14 kalendripäeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest. Taganemistähtaeg hakkab kulgema päevast, mil Klient või tema nimetatud kolmas isik, kes ei ole kauba vedaja, on saanud kauba enda valdusesse. Juhul, kui tellimus koosneb rohkem kui ühest saadetisest, hakkab taganemistähtaeg kulgema viimase paki Kliendini saabumise päevast.
  3. Tehingust taganemisel tagastab Müüja Kliendile tema poolt tasutud summad, kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole hiljemalt 14  päeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest Müüjani. Müüjal on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni Klient on kauba tagastanud või esitanud tõendi kauba tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele. Taganemisõiguse kasutamisel kannab Klient kõik kauba tagastamisega seotud otsesed kulud.
  4. Kauba tagastamise eelduseks võlaõigusseadusest tuleneva 14-päevase taganemisõiguse raames on kasutamata kaup, millel on alles kõik etiketid ja muud saadetisega kaasasolnud dokumendid, sealhulgas Kliendile väljastatud arve.
  5. Punktis 5.4. toodud õiguse kasutamisel tuleb toode tagastada kaupleja poolt edastatud aadressile. Tagastamisega seotud kulud kannab klient.
  6. Tarbijast klient kaupa ostes aktsepteerib, et ostetav kaup võib saabub välismaalt ja seoses sellega on kauba tagastamine kulukam, kui tavapärase Eesti piirides toimuva tagastuse korral.
  7. Tarbijast kliendil on õigus ostetud kaup 14 päeva jooksul tagastada ka juhul, kui tarbijast klient on kaupa kasutanud suuremas ulatuses, kui see on võimalik vastavat kaupa müüdavas kaupluses. Eelkõige puudutab see olukorda, kus kaup on võetud kasutusse, näiteks paigaldatud veljele.
  8. Juhul kui tarbijast klient kasutab punktis 5.7. toodud õigust, siis tagastatakse kaup aadressile mis lepitakse kokku e-mail`i teel.
  9. Punktis 5.7. toodud õiguse kasutamisel teeb müüja peale kauba kättesaamist kaubale ekspertiisi ja määrab kindlaks kui palju on kauba väärtus vähenenud. Peale seda edastatakse tarbijast kliendile vastava ekspertiisi koopia. Väärtuse vähenemise summa peetakse tasutud summalt kinni ja ülejäänud summa tagastatakse tarbijast kliendile 14 päeva jooksul ekspertiisist. Tagastatav summa ei ole kunagi suurem kui 80% arve summast.
  10. Juhul kui punktis 5.9. toodud ekspertiis tuvastab, et kauba siiski ei ole kasutatud suuremas ulatuses, kui selle kasutamine on võimalik kaupluses, siis vähendatakse tarbijast kliendile tagastavat summat summa võrra, mis kulub kauba tarnimiseks algse saatjani. Lisaks tuleb sellisel juhul tarbijast kliendil tasuda ekspertiisi kulud.
  11. Kummikunstnikute OÜ vahetab tasuta ringi kauba mis ei vasta www.rehvidiil.ee e-poes eksponeeritule.